Черно море гази със 7:1 в Елитната група до 15 години! 17-годишните “моряци” започнаха с победа в Елитната група

0

Отборът на Черно море стартира новия сезон в Елитната група до 15 години с разгромна победа. “Моряците”, водени от Иван Николов, разпиляха като гости тима на Ботев Враца със 7:1.

Варненци откриха резултата през първата част чрез Елиян Александров, а до почивката изпуснаха куп положения и нов гола до почивката не падна.

През второто полувреме домакините изравниха, а с голове на Михаил Гащук, два на Ивайло Димитров, Драгослав Петров -2 и Васил Касабов Черно море спечели двубоя във Враца.

В следващия кръг “моряците” приемат тима на Септември София. Срещата е на 28 август от 10 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът: Антоан Манасиев, Светослав Месинков, Андрей Христов, Емануил Няголов, Сергей Чижик, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Драгослав Петров, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Никола Недков, Ивайло Радев, Кристиан Андонов, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов, Александър Смилков)

17-годишните футболисти на Черно море стартираха шампионата в Елитната група с победа. “Моряците” победиха с 1:0 като гости Хебър Пазарджик. Единствения гол за момчетата на Тодор Каменов реализира Петър Маринов в 18-ата минута.

През целия двубой варненци владееха инициативата и въпреки че домакините бяха “затворени” в своята половина през всичките 90 минути , създадоха куп положения за гол, които обаче не успяха да реализират. Толга Мюрвет нацели гредата през първата част, а Кристо Яначков направи същото през второто полувреме.

Тимът на Хебър пък не застраши вратата на гостите нито веднъж.

В следващия кръг Черно море приема тима на Сетември София. Срещата на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост е на 28 август, събота от 12 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Константин Веселинов, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Петър Маринов (Георги Марков, Артур Аветисян, Валентин Калъчев, Кристо Яначков, Валентино Николов).