Бруно: Дали можем да прекъснем хегемонията на Лудогорец? Всичко е възможно

0
bruno akrapovich 1

Старши треньорът на Локомотив (Пд) – Бруно Акрапович – сподели мнението си за победата с 2:1 над ЦСКА-София.

„Свършихме си работата през първото полувреме, когато имахме и малко късмет. Първият гол, ако не беше автогол, Алмейда щеше да вкара. Вторият гол беше типичен за нас. Казах на полувремето да внимаваме, че резултатът е опасен – ако влезе един гол, може да падне и втори. Вижте колко положения имаха срещу Лудогорец и колко днес. Свършихме добра работа. Въпросът е колко може да рискуваш срещу толкова добър отбор.

Единствено случайно можеше да ни изравнят. Имам доверие на тримата си човека, които бяха с дефанзивни функции днес.

Става интересно. На точка сме от Лудогорец и наравно с Берое.

С всеки мач ще изглеждаме по-добре. Минаха доста трудни мачове, но и ни предстоят такива.

Дали можем да прекъснем хегемонията на Лудогорец? Играем мач за мач, да играем качествен футбол. Ако всичко е наред, всичко е възможно“, коментира Акрапович.