Белчев: Ние си вкарахме двата гола! Нелепи грешки

0

Старши треньорът на ЦСКА-София – Стамен Белчев – сподели мнението си за загубата с 1:2 от Локомотив (Пд). Това бе и първо поражение на „червените“ през този сезон в родния футболен елит.

„Първото полувреме не можахме да отговорим на агресията на Локомотив. Не се ориентирахме при тяхната преса. През второто ги надиграхме, но не се възползвахме от малкото възможности, които имахме.

Трябваше да се изнесем по-напред през второто полувреме, да пресираме, да използваме фланговете. На моменти се получи, на моменти – не.

След втория гол беше много трудно. По-скоро ние си вкарахме двата гола, след наши нелепи грешки. Трябва да гледаме напред, да си направим изводи от грешките и да не ги повтаряме.

Имахме надмощие през второто полувреме, доминирахме. Трябваше да сме по-агресивни и настоятелни, за да вкараме втори и трети гол.

Загубата е неприятна. Но от утре сутринта трябва да се настройваме за мача в четвъртък. Трябва да се справим в сгъстения цикъл. Нямаме право да избираме къде да играем и къде да не играем. Първата ни работа е да възстановим футболистите. Трябва да се справим“, коментира Белчев.