Божката Митрев с цял мач при важна победа в Румъния(ВИДЕО)

0
levski slaviq 306
-
-

Отборът на Волунтари постигна победа с 2:1 над Конкордия в срещата между двата тима от 10-ия кръг на плейофа за оставане в Лига 1 на Румъния. Домакините успяха да измъкнат трите точки след обрат. Българският вратар Божидар Митрев пази цял мач за “Моряците”.
Мачът започна лошо за домакините, които допуснаха гол още в 1-ата минута, дело на Градинару.
Все пак Волунтари успя да стигне до пълен обрат в края на двубоя, а героят за тима бе Александру Тудорие. Той първо изравни от дузпа в 84-ата минута, а след това отбеляза и победния гол в добавеното време на срещата.
Така Волунтари събра актив от 26 точки и се намира точно над опасната зона на 5-ото място в класирането на втората осмица. Конкордия пък уверено върви към изпадане и заема последното място с 16 точки.