Бивш голмайстор на ЦСКА ги почна в Украйна(ВИДЕО)

0

Бившата звезда на ЦСКА Жуниор Мораеш откри головата си сметка през новия сезон в украинската Висша лига. Топреализаторът на предишната кампания отбеляза едно от попаденията за убедителната победа на Шахтьор (Донецк) над Карпати с 3:0. Мораеш се разписа в края на първото полувреме след хитро подаване на Тайсон. Малко преди това друг бразилец – Марлос, беше открил в полза на миньорите“. Слeд почивката се разписа още един футболист от страната на кафето – Исмаили. Дебют за Шахтьор направи световният шампион за юноши до 19 години с Украйна Данил Сикан. Той замени Жуниор Мораеш в 68-ата минута.Тимът от Донецк има 6 точки след първите два кръга. С пълен актив са още Динмо (Киев) и новакът Колос (Ковальовка).