Бивш ас на Левски блести в Шампионската лига(ВИДЕО)

0

Кипърският Омония поднесе една от изненадите във втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Тимът от Никозия изхвърли Легия (Варшава) след успех с 2:0 след продължения като гост. В редовното време Игор Левчук от домакините получи червен картон, а първия и така важен гол за Омония вкара бившият халф на Левски Жорди Гомес. Испанецът се разписа от дузпа в 92-ата минута.

Червеният картон на Левчук беше показан в 56-ата минута за грубо нарушение в ситуация, която не предполагаше подобна намеса. Легия удържа нулевото равенство и прати мача в продължения, но там рухна. В 91-ата минута реферът отсъди дузпа за Омония, която Жорди Гомес хладнокръвно превърна в гол, а в 107-ата минута Тиаго Сантош с глава реши всичко в полза на кипърците.