Битият рефер дава бивш национал на съд

0
-
-

На съд ще бъде изправен бившият футболен национал Калоян Караджинов, след като нападна съдия на мач от четвърта дивизия. Новината съобщава пред колегите от „България Днес“ пострадалият рефер Васил Цоклинов. Екшънът се разиграва през уикенда на дербито между Костинброд и Торнадо (Безден) от западната подгрупа на област София.

Пак се прочухме в Европа с простотия! Боят на Караджинов по съдия стигна до медиен гигант (ВИДЕО)

В 21-ата минута при 1:0 44-годишният Караджинов от състава на гостите скочил и ударил арбитъра при опит да му бъде показан втори жълт картон. Двубоят веднага е прекратен, а Цоклинов се измъкнал тичешком от терена. „Имам медицински документ, на който ясно е установен оток в дясната част от главата ми. Разбира се, че ще го съдя. Това са неща, които не трябва да се случват. Не сме в 80-те години“, казва футболният съдия.