Банско с първа победа в контролите – би Пирин Рз

0
bansko pirin razlog

Банско победи Пирин (Разлог) с 2:1 в контрола, която се игра днес в Кресна.

Футболистите на старши треньора Борис Галчев бяха по-добрият отбор и още през първото полувреме поведоха с 2:0.Първото попадение дойде след изпълнение на ъглов удар, последва удар с глава на Тодор Паланков, но вратарят на Пирин (Разлог) изби. Топката обаче попадна в Тео Чолев, който откри резултата.

Опитният голмайстор Владислав Златинов покачи резултата на 2:0. Този път банскалии организираха хубава атака отдясно, Марио Димитров центрира в наказателното поле, където Златинов хубаво засече по земя за втори път във вратата на разложани.

Освен двете попадения, футболистите на Банско имаха още доста голови ситуации, при една от които Костадин Василев от 2-3 метра не успя да прати топката във вратата.

През втората част Борис Галчев направи доста промени в състава, а гостите от Разлог върнаха едно попадение след изпълнение на статично положение.

В края на двубоя играч на Пирин (Разлог) изчисти топката от голлинията, а Иван Георгиев стреля на сантиметри от гредата.