Вихрен не се даде на Струмска слава

0
vihren nova

Вихрен направи равенство 1:1 срещу втородивизионния Струмска слава (Радомир) в контрола, която са игра на стадиона в село Склаве.

Радомирци излязоха напред в резултата в средата на първото полувреме след попадение на Денислав Мицаков, който реализира след отбита топка след статично положение.

През първото полувреме Томи Костадинов имаше шанс да реализира, а Пехливанов уцели гредата.

През втората част Вихрен изравни резултата след попадение на Томислав Костадинов. Отново той можеше да донесе и победата, но пропусна от близко разстояние срещу стража на Струмска слава (Радомир).

Както стана ясно ден преди двубоя, старши треньорът Наджи Шенсой не можеше да използва за днешната контрола двама от нападателите си – Антон Карачанаков и Методи Костов.

Стартов състав на Вихрен: Костадин Котев, Вергил Янев, Даниел Кикиово, Раиф Мурадов, Георги Иванов, Александър Якимов, Руслан Иванов, Даниел Пехливанов, Никола Георгиев, Томислав Костадинов, Калоян Тодоров.