Балкан с нова победа,остава лидер на Югозапад

0
Снимка: Botevgrad.com

Балкан победи Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в Ботевград. Двубоят е от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Гостите трябва да са доволни, че не отнесоха разгромен резултат от лидера. Селекцията на Иван Редовски доминираше през целия мач. Григор Долапчиев изведе Калоян Бонев и той откри резултата в 8-ата минута. Ботевградчани продължиха да натискат. Повече от час обаче не успяха да реализират втори гол. Пропуски направиха Долапчиев, Бонев и Калоян Цветков. Последният обаче даде пас на влезлия като резерва Кристиян Ковачев и той вкара в 79-ата минута. Малко след това Павел Петков проби отдясно и завърши рейда си с точен шут за 3:0. Гостите имаха само един шанс за попадение, но Алек Манолов го пропиля.

Беласица с нова класическа победа(ВИДЕО)