Балъков: Направихме позитивна крачка напред! През март ще дойде денят на истината

0
krasimir balakov 1
-
-

Селекционерът на България – Красимир Балъков, сподели мнението си за нулевото равенство с Черна гора.

„Показахме характер. Искахме на всяка цена да победим. През второто полувреме имахме 10-15 минути спад. Имахме положения, които не реализирахме. Противникът също. Направихме позитивна крачка напред.

Искахме да поемем малко повече риск напред. За съжаление второто полувреме Черна гора вдигна ритъма и трябваха смени, за да овладеем отново средата на терена.

Най-доволен съм от характера и желанието за победа.

Доволен съм от всички.

Марселиньо и Вандерсон дадоха доста неща. Но противникът изненадващо се беше прибрал доста. Това сгъсти доста пространстета между линиите.

Това е една малка светлинка в тунела, откакто съм дошъл.

Победата на Чехия над Англия показва, че във футбола нищо не е невъзможно. Надявам се да сме подготвени за месец март, когато ще дойде денят на истината“, коментира Балъков.