Бадема поведе Витоша към победа над боксовата круша на Първа лига (ВИДЕО)

0
qnko georgiev emil gargorov
Снимка: lap.bg

Витоша победи Верея в мач от 28-ия кръг на Първа професионална лига. „Бистришките тигри“ се наложиха на стадион „Трейс арена“ с 2:0.

В 12-ата минута Кацарев отрази удар на Гъргоров, но Долапчиев прати топката в мрежата с глава при добавката за 0:1.

В 24-ата минута Кацарев улови топката след изстрел на Вълчанов от свободен удар.

След половин час игра Садула пое топката на фланга и отправи диагонален удар, но не намери очертанията на вратата.

180 секунди по-късно стражът на домакините изби удар на Вълчанов в корнер. След още 2 минути Емил Гъргоров се озова сам срещу вратаря, но изстрелът му беше отразен от него с крак.

В даденото продължение на първото полувреме Кацарев отрази силен удар на Попев в корнер.

В 48-ата минута Весков опита да върне на вратаря, Долапчиев обаче отне топката, преодоля Кацарев и пробва удар, но не успя да намери опразнената врата.

120 секунди по-късно Юлиян Попев беше оставен непокрит пред вратарското поле и топката стигна до него, но той я прати над вратата.

В 55-ата минута Денислав Станчев отправи първия удар за Верея в мача, но топката мина встрани от вратата.

Секунди след това Станчев стреля опасно, но топката се отби от напречната греда, а Желязаков стреля в аут при добавката.

В 65-ата минута, само за няколко секунди, Кацарев отрази два изстрела на Лъчезар Котев.

В 72-ата минута Бонев се озова сам срещу Кацарев след корнер, но прати топката високо над вратата. Малко по-късно Кацарев отново демонстрира качествата си, след като плонжира и отрази удар на Вълчанов с една ръка.

10 минути преди края на редовното време гостите удвоиха аванса си. Попев и Гъргоров комбинираха отлично, а последният прати топката в опразнената врата на Верея с удар отблизо за крайното 0:2.