Бабич: Показахме характера на отбора! Много важна точка за Пирин

0
oleksandar babich
Снимка: facebook.com/OfkPirinEoodBlagoevgrad

Старши треньорът на Пирин (Бл) – Олександър Бабич – сподели мнението си за равенството с Крумовград.

„Показахме характера на отбора. Освен това, на почивката успяхме да направим нужните промени, започнахме да пресираме повече тримата централни защитници на Крумовград. Най-важното беше да отбележим едно попадение, за да се върнем в двубоя, а след това и изравнителното попадение. Понякога за съперника е трудно, когато води с 2:0, ние бяхме наясно с това. Много важно беше, че с дузпата успяхме да се върнем в мача. Много важна точка за Пирин.

Ще се опитаме да бъдем по-активни. Ще анализираме лесните грешки, които допуснахме първото полувреме. Много сме доволни от точката. Играхме срещу много добър отбор. Първите 15-20 минути не бяха добри за нас. Трябва да дадем почивка на играчите. Настроението в нашия отбор сега е добро“, коментира Бабич.