Ас на Монтана с цял мач за националния си отбор в Африка(ВИДЕО)

0
-
-

Защитникът на Монтана Давид Кики игра цял мач за Бенин при домакинската загуба с 0:1 от Нигерия в квалификациите за Купата на африканските нации. Той получи жълт картон в началото на второто полувреме.

Футболистите на Бенин вече докосваха скъпоценната точка, когато в четвъртата минута на добавеното време бяха шокирани от нападателя на Генк Пол Онуачу.

Бенин гостува на Сиера Леоне в решителен мач за класиране на финалите на турнира на 30 марта.По-рано днес Лесото и Сиера Леоне завършиха наравно 0:0 и точка щеше да бъде достатъчна на „катериците“ да се класират за финалите.

С успеха „орлите“ си осигуриха първото място в групата с 11 точки. Бенин е втори с 7 точки, а Сиера Леоне е трети с 4. Лесото е с три пункта.

Монтана и Спортист със скучно нулево равенство(ВИДЕО)