Англия ни вкара 4 за 45 минути,на два пъти прекъсваха мача за расизиъм!

0
-
-

Кошмарно първо полувреме за Българиясрещу Англия.Резултатът в края на първото полувреме е 0:4.Не това обаче е най-големият ни проблем тази вечер. Истерията на англичаните за расистки прояви на нашите фенове е може би основателна. На двъ пъти реферът прекъсва мача след съмнения за обиди на расистка основа от трибуните. И така както върви срещата може и да не завърши… Не помогнаха призивите и на диктора на стадиона. Ссъ сигурност ще има и санкции и глоби от УЕФА. В игрови план – в 7-ата минута Маркъс Рашфорд откри за гостите. Рос Баркли удвои след асистенция на Стърлинг в 20-ата минута. В 32-ата минута Баркли с глава отбеляза втория си гол тази вечер.В добавените 6 минути от хърватския рефер Рахим Стърлинг вкара и четвърти гол за да бъде трагедията ни пълна….