Царско село и Черно море дадоха скучен старт на новото първенство (ВИДЕО)

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Царско село и Черно море не излъчиха победител в първи мач от новия сезон на родния футболен елит. На стадион „Царско село“ съперниците изиграха скучноват мач, завършил при 0:0.

Царско село можеше да поведе още в 8-ата минута с гол-шедьовър. След центриране от фал, Венцислав Василев засече триково с пета. Георгиев обаче се разтегна максимално и изчисти отиващата в горния ляв ъгъл топка в корнер.

Черно море отговори в 18-ата минута. Вилела получи на границата на вратарското поле, с гръб към вратата. Той се обърна и стреля мигновено, но и доста неточно.

„Моряците“ създадоха първото отлично положение за втората част само 120 секунди след нейното начало. Стефан Велев получи на чиста позиция на границата на наказателното поле. Ударът му обаче бе слаб и право във вратаря.

Царско село пък по чудо не поведе в 52-ата минута. Влезлият на почивката Милчо Ангелов получи успореден пас отдясно. Ударът му на метър пред вратарското поле обаче някак бе избит от Георгиев.

В даденото продължение старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – поиска бурно втори жълт и съответно червен картон за Иван Бандаловски. Вместо това обаче, Давидов вдигна жълт картон на наставника на варненци.