10 от Черноморец не успяха да пречупят Загорец в дербито за върха на Югоизток (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец 1919 не успя да победи Загорец в Бургас в голямото дерби на 20-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Срещата завърши наравно 0:0, като в мача имаше много борба и много малко голови положения.

В момента Черноморец е лидер в групата с 6 точки преднина пред третия Загорец, но гостите имат и мач по-малко. Срещата бе излъчена директно в Kotasport.com.

Главен съдия на двубоя бе Неделчо Гаджалов от Пловдив.

През първото полувреме Теменлиев направи страхотно спасяване след едно разбъркване в наказателното поле. В ответната атака Милен Танев изскочи на стрелкова позиция, но стреля слабо и право във вратаря.

През втората част ситуацията на терена не се промени. Отново Милен Танев имаше шанс да вкара за акулите, но пропусна.

Десет минути преди края на срещата Нуретин Пюскюлю от Черноморец получи втори жълт картон и домакините завършиха мача с човек по-малко. Футболистите на Загорец обаче не се възползваха от това и просто доиграха мача.