10 от Барса изпуснаха Реал, съдията побутна шампионите (ВИДЕО)

1
barcelona real madrid lionel messi

Барселона и Реал Мадрид не излъчиха победител в супр сблъсъка от 36-ия кръг на Ла Лига.Двата тима изиграха атрактивен мач на „Ноу Камп“, завършил 2:2.

Барселона игра цяло полувреме с човек по-малко, след като в 45-ат минута Сержи Роберто получи червен картон. През втората част обаче, съдията подпря каталунците. Голът за 2:1 на шампионите падна след неотсъдено нарушение, а освен това не бе дадена и кристална дузпа за Реал.

В 4-ата минута Меси изведе Суарес, чийто удар бе избит в корнер от Варан.

В 10-ата минута каталунците поведоха. Сержи Роберто центрира отдясно, а на задна греда Луис Суарес се разписа с удар от въздуха за 1:0.

Гостите отговориха светкавично и в 15-ата минута равенството бе възстановено. Кристиано чукна с пета към Тони Кроос, който центрира към Бензема. Нападателят пък засече с глава за 1:1.

В последната минута на полувремето Гарет Бейл атакува с бутони прасеца на Самюел Юмтити, но това не бе видяно от реферите и му бе спестен червен картон.

Във 2-ата минута на продължението Сержи Роберто удари без топка в лицето Марсело, за което получи директен червен картон.

В 52-ата минута Луис Суарес изрита Рафаел Варан, но съдията не отсъди фаул. Уругваецът подаде към Меси, който с невероятно изпълнение прати топката до гредата за 2:1.

В 72-ата минута Реал за втори път изравни. Бейл бе точен с чудесен фалцов удар от дъгата пред наказателното поле. Брилянтното подаване дойде от крака на Асенсио.

В 76-ата Марсело пое в наказателното поле, Алба го изрита в крака, но съдията не отсъди очевадна дузпа.