ШОК! Инфаркт покоси треньора на Кайзерслаутерн по време на мач

0

Двубоят между Дармщад и Кайзерслаутерн от втора германска футболна Бундеслига беше прекъснат на почивката, след като старши треньорът на гостите Джеф Щрасер се почувства зле в съблекалнята и беше откаран в болница със съмнение получен инфаркт.

Божигол реди трансфер в кошмар на Петев

43-годишен специалист от Люксембург е имал оплаквания от гадене и замайване на полувремето, заради което е била повикана бърза помощ. Той е бил откаран веднага в местната болница. Щрасе е бил в съзнание и е могъл да седи, докато се е возил в линейката.

Никола Спасов призна за двама от Пирин

Резултатът в мача след първото полувреме беше 0:0, след което съдията прецени двубоят да не продължи. Все още не е ясно дали срещата ще се преиграва, заради което от клуба се обърнаха към феновете за сега да пазят билетите си за мача.

Зидан след грандиозния резил: Естествено, че аз ще съм на пейката срещу ПСЖ! Кого очаквате да видите там?

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]