Черноморец 1919 с убедителна победа над Поморие при старшата

0
-
-

Юношите – старша възраст на ФК Черномроец 1919 продължават с победния си ход в първенството. Възпитаниците на Николай Кръстев се наложиха с 5:0 като гости на ОФК Поморие. Това пък бе пета поредна победа за „акулите“ от 5 мача. По този начин те са убедителен лидер в класирането, с актив от 15 точки и голова разлика 24:2.

Черноморец поведе в резултата още в 17-ата минута. Симеон Русев подаде на Златин Узунов, който на празна

[sociallocker id=5830]

врата не сгреши. До края на полувремето гостите имаха още няколко възможности, от които обаче не успяха да се възползват. През втората, обаче „акулите“ се развихриха и пратиха цели 4 пъти топката в противниковата мрежа. С още 3 попадения (48-а, 70-а и 87-а минути) и общо 4 в мача се отличи Златин Узунов. Един гол за успеха пък добави Радослав Иванов, който се разписа в 51-ата минута, правейки преднината на Черноморец класическа.