Черноморец с нова наказателна акция, писа „отличен“ на Странджанец

0

Черноморец продължава да громи в „А“ Областна футболна група. Възпитаниците на Слави Костенски четвърта убедителна победа от 4 мача. Днес „жертва“ на „акулите“ стана тимът на Странджанец (Царево). Бургазлии изиграха поредния си силен двубой и заслужено се наложиха с 6:0.

Двубоят започна с гол от съблекалнята за Черноморец. Още в 20-ата секунда Стоян Ненов се възползва от отлично центриране на Стефан Трайков и с глава откри резултата. Самият Стефан Трайков удвои аванса на гостите, а Красимир Пчеларов оформи класиката до почивката. През втората част „акулите“ стигнаха до нови три безответни попадения. Голове на ЖУлиен Парушев, Илия Иванов и Петър Кънчев оформиха крайното 0:6.

С успеха Черноморец продължава да е лидер в подреждането, с пълен актив от 12 точки. Головата разлика пък смразяваща за съперниците – 27:1.