Черноморец разпиля Странджанец

0
-
-

Черноморец постигна безпроблемен успех в пореден кръг от „А” Областна футболна група. „Акулите” се наложиха с разгромното 7:2 при домакинството си на Странджанец (Царево). Със спечелените 3 точки, възпитаниците на Слави Костенски вече имат в актива си 39.

Двубоят очаквано започна с натиск на Черноморец, но противно на логиката гостите откриха резултата. До края на полувремето тоталното надмощие на „сините” даде резултат и с две попадения на Петър Кънчев домакините осъществиха пълен обрат. В началото на втората част Кънчев пропусна да запише хеттрик, след като не успя да реализира дузпа. Въпреки това, в противниковата врата паднаха нови 5 гол. Три от тях бяха дело на Евтим Димитров, а по един добавиха Жулиен Парушев и Илия Русев. Отборът от Царево реализира второто си попадение за 3:2.

Състав на Черноморец: Я. Костадинов, Т. Стоев, Хр. Георгиев, П. Парушев, Ив. Капитанов, Ж. Парушев, Евт. Димитров, Ил. Русев, Р. Иванов, Р. Стоянов, П. Кънчев