Черноморец завърши контролите с отлична игра и убедителна победа (СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец победи Стралджа в последната си контролна срещи, преди началото на есенния полусезон в „А” Областна група. „Акулите” показаха отлична игра и съвсем заслужено се поздравиха с крайния успех с 3:1. Той можеше да бъде и далеч по-убедителен. Две попадения за водения от Слави Костенски тим, обаче бяха отменени, а веднъж и гредата помогна на гостите.

Двубоят започна отлично за Черноморец. Бургазлии успяха да поведат още в 7-ата минута. Илия Русев проби и центрира към Петър Кънчев, който откри резултата. В 14-ата минута Стралджа успя да изравни. В 25-ата минута „акулите” възстановиха аванса си . Голмайстор отново стана Петър Кънчев, който този път се възползва от центриране на Християн Георгиев. Крайният резултат бе оформен след час игра от Илия Русев.

Първият официален мач на Черноморец за новия сезон ще се проведе на 3 септември, от 17:00 ч. В него „акулите” приемат тима на Равда.