Карнобат размаза Тунджа, вкара 8

0
-
-

Разгромна победа с 8:1 постигнаха футболистите на „Карнобат“, които гостуваха на новака в групата „Тунджа“ /Ягода/, в среща от 3-ти кръг на Трета лига – югоизточна зона.

Момчетата на играещия наставник Георги Калоянов бяха безкомпромисни със своя опонент, като до почивката водеха „само“ с 2:0 в резултата. Вихрушката от голове бе през втората част, когато карнобатлии нанизаха още 6 попадения, а получиха едно в своята врата.

Живко Димов бе над всички със своите 4 гола във вратата на „Тунджа“. Освен него, за „Карнобат“ се разписаха още Трендафил Момчилов и новите попълнения Гюнай Христемов и Кристиян Христов. Домакините от „Тунджа“ си вкараха и автогол.

Победата е трета поредна за „Карнобат“ в шампионата. Тимът на Георги Калоянов има най-много реализирани попадения от всички участници в дивизията до момента – 13.

В следващата си среща „Карнобат“ ще бъде домакин на доскорошния участник във Втора професионална лига „Левски“ /Карлово/. Двубоят е в сряда, 30 август, от 18:00 ч. и е от междинния ,4-ти, кръг на Трета лига – югоизточна зона.