ЦСКА се разправи с македонци

0

ЦСКА записа категорична победа с 4:0 над македонския Пелистер (Битоля) в приятелски мач, игран на ст. „Българска армия“.

Мартин Ковачев от гостите извърши нарушение срещу Руй Педро в наказателното поле и Арсенио Нунеш откри резултата от отсъдената дузпа в 16-ата минута.

Густаво Кулма удвои с глава в 26-ата минута след центриране на Диого Виана от дясно, а две минути по-късно Педро направи 3:0 с хубав удар от границата на пеналта.

Диого Виана от Фаул оформи крайното 4:0 в 56-ата минута.

Състав на ЦСКА: 30. Конов (46-Господинов, 84-Петър Петров), 5. Перес (73-Мартин Симеонов), 6. Пинто (52-Шимао), 7. Виана (67-Тонислав Йорданов), 10. Нунеш (67-Георги Търтов), 11. Манолев (62-Иван Турицов), 16. Станоев, 20. Бумал, 21. Педро (63-Галчев), 24. Попов (63-Витанов), 26. Кулма (57-Преслав Йорданов)

Източник и снимка: cska.bg