ЦСКА би Царско село в мач с 11 гола (ВИДЕО)

0

ЦСКА победи Царско село в контролна среща, играна на базата на „червените“ в Панчарево. Двата тима изиграха интересен мач, украсен с цели 11 гола. В крайна сметка „армейците“, които излязоха с резервни състезатели и юноши на тима, се наложиха с 7:4. В проверката бе изпробван Юнес Каабуни, който е на проби. След края на срещата, Стамен Белчев ще вземе решение за бъдещето на френският халф.

Царско село поведе в началото на първото полувреме с гол на Окечукво. Малко по-късно, обаче Кевин Кубемба изравни. След четвърт час игра, Густаво Кулма осъществи пълен обрат, а 180 секунди след това Кубемба технично прехвърли вратаря за 3:1. С второто си попадение в двубоя, Окечукво намали изоставането на своя отбор до 2:3. Кубемба пък оформи своя хеттрик, покачвайки на 4:2 в полза на ЦСКА.

Царско село започна силно втората част и стигна до изравняване – 4:4. Кулма обаче реализира второто си попадение в мача, правейки резултата 5:4 за „армейците“. Никола Колев даде 2 гола аванс на ЦСКА, преди Милчо Ангелов да оформи крайното 7:4 с много красиво попадение. Младият нападател засече триково, с пета, центриране отдясно.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 28. Пламен Гълъбов, 18. Александър Георгиев, 20. Тиаго Родригес, 22. Никола Колев, 26. Густаво Кулма, 29. Милчо Ангелов, 25. Юнес Каабуни, 21. Кевин Кубемба

Резерви: 1. Борис Груев (в), 14. Валентин Антов, 27. Радослав Живков, 7. Кевин Меркадо