Херо: Мисълта за Хофенхайм оказа влияние

0

Старши-треньорът на Лудогорец Димитър Димитров призна, че след почивката срещу Дунав тимът му е показал доста по-слаба игра в сравнение с първата част, когато стигна до головете за победата си с 2:0.

„Доволен съм от представянето ни днес през първото полувреме, когато имаше повече динамика, агресия и положения. След това обаче видимо свалихме темпото. Явно мисълта за идващия мач с Хофенхайм оказа влияние. Но и нямаше смисъл да хабим толкова сили, защото германците имаха два дни повече от нас за почивка – трябваше да помислим и за това.

В четвъртък ще се опитаме да се надиграваме с този силен противник, който преди два дни разби вицешампиона на Бундеслигата Лайпциг. Ние обаче трябва да спечелим минимум точка и ще се постараем да намерим оптималния вариант да се противопоставим“.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]