Ураган обърна Черноморец

0
-
-

Черноморец загуби гостуването си на Ураган (Бояджик). „Акулите“ отстъпиха с 1:3. Контролната среща се проведе в с. Межда.

За ранния период на подготовка, в който се намира Черноморец, възпитаниците на Слави Костенски показаха много добра игра. През първото полувреме те доминираха над своя съперник и пропуснаха няколко сериозни възможности да поведат. Незнайно защо пък гол на Антон Атанасов бе отменен. Логичното все пак се случи в 65-ата минута. Стефан Трайков центрира в наказателното поле, където най-съобразителен се оказа Евтим Димитров, който прати топката в мрежата за 0:1. След 70-ата минута, обаче бургазлии отпаднаха физически и допуснаха два бързи гола. В последната минута те инкасираха попадение от фаул, с което бе оформен крайният резултат 3:1 за Ураган.