Търпението свърши: Глоби в Нефтохимик!

0

Търпението на ръководството на Нефтохимик се изчерпа. Играчите на тима ще бъдат глобени, научи KotaSport.com.

[sociallocker id=5830]

Шефовете са взели това решение след поредната загуба, която „зелените“ инкасираха. Освен финансовите санкции, част от социалните придобивки също ще бъдат орязани, до второ нареждане.

Припомняме, че вчера „шейховете“ загубиха като гости на Дунав (Русе). Бургазлии допуснаха тежко поражение с 0:3. Те получиха попаденията само в рамките на 11 минути – между 14-ата и 25-ата. Освен това, играчите почти нямаха положение пред противниковата врата. Поредната слаба продукция и безидейна игра вече е преляла чашата на търпение и ръководните фактори на „Лазур“ са решили да наложат санкции.

Същевременно, като знак на извинение към феновете на тима, босовете взеха решение да намалят драстично цената на билетите за предстоящото домакинство на ЦСКА-София. Вместо първоначално обявените 10 лв., пропуските ще бъдат два пъти по-евтини – по 5 лв. Децата до 12 години и пенсионерите ще гледат срещата напълно безплатно, а за ученици над 12-годишна възраст билетът ще е 3 лв.