Страхил Попов и Касъмпаша със загуба в Турция (ВИДЕО )

0
1

Българският бранител  Страхил Попов отново бе титуляр  и игра цял мач за Касъмпаша, но отборът му не можа да си тръгне поне с точка от гостуването на Кайзериспор. Тимът на родения в Благоевград национал отстъпи с 2:3 и сложи край на серията си от три мача без загуба в турското първенство.

Поражението остави Касъмпаша на 10-о място с 29 точки, а Кайзериспор, който се представя много над очакванията, заема заема петата позиция и има само с 3 точки по-малко от третия Фенербахче.Мбайе Диане изведе отбора на Попов напред още във 2-ата минута, но Дениз Тюрюч изравни в средата на полувремето. След почивката Кайзериспор вкара два гола в рамките на 4 минути чрез Стефан Баджи и Умют Бюлут от дузпа, а Трезеге върна едно попадение в добавеното време, също от бялата точка.