Созопол и Локо София не си вкараха

0

Созопол не успя да победи Локомотив (София) в мач от XII кръг на Втора професионална лига. „Небесносините” имаха надмощие в срещата, от което не успяха да се възползват, а последният съдийски сигнал прозвуча при 0:0.

Созопол можеше да поведе още в 14-ата минута. Хашев центрира към Тафраджийски, който обаче пропусна да се разпише. Последваха две положения пред вратата на домакините. Първо Теменлиев с блестящ рефлекс спаси удар с глава на Горанов, а след това се намеси решително и при изпълнение на фаул от Пеев. В заключителните секунди на полувремето Мустафа осъществи самостоятелен пробив и стреля, но Любенов изби.

Втората част премина под диктовката на Созопол. Пропуски обаче направиха Станимир Баев и Станимир Митев. В 84-ата минута пък Стоян Мантаров бе повален в наказателното поле на гостите, но главният арбитър не посочи бялата точка.

Състав на Созопол: М. Теменлиев, Г. Хашев, Г. Радев – ж.к., Кр. Тафраджийски (50′ – Д. Христов), Кр. Пешов (60′ – Ст. Митев), М. Радев, М. Мустафа, П. Ганев, Ст. Мантаров, Б. Борисов (33′ – Ст. Баев – ж.к.), Як. Идризов – ж.к.

Състав на Локомотив: Любенов, Чатзилиадис, Виячки, Горанов, Пидев – ж.к., Бузукис – ж.к., Ризов, Мисяк, Христов (90′ – Бонев), Георгиев (87′ – Ангелов), Пеев