Созопол загуби като гост на Локо (Сф)

0

Созопол загуби от Локомотив (София). „Небесносините“ отстъпиха при гостуването си на „железничарите“ с 1:3.

Домакините победоха още в 12-ата минута с гол на Илия Димитров. В началото на втората част пък Димитър Георгиев удвои аванса на „железничарите“. Созопол отговори светкавично и в 56-ата минута Кристиян Пешов намали изоставането. До края на мача възпитаниците на Румен Димов натиснаха в търсене на изравнително попадение. Вместо това, в последната минута на двубоя Манолев оформи крайното 3:1.

Състав на Локомотив (Сф): 19 Александър Любенов, 6 Александър Горанов, 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбулев, 18 Мики Орачев, 14 Никола Иванов, 17 Георгиос Бузукис, 94 Даниел Васев, 9 Димитър Георгиев, 11
Александър Манолов, 21 Илия Димитров

Състав на Созопол: 30 Мартин Теменлиев, 2 Ангел Делчев, 96 Борислав Борисов, 18 Деян Христов, 3
Иван Стоев, 6 Кристиян Пешов, 32 Кристиян Тафраджийски, 5 Любомир Илиев, 14 Мартин Сечков, 21
Станимир Баев, 26 Якуб Идризов

Резерви: 88 Свилен Нотев, 20 Георги Петров, 25 Даниел Андреев, 24 Живко Комелов, 11 Мустафа Мустафа, 93 Христо Каймакански