Несебър с неприятна загуба в гостуването на Септември

0
-
-

Несебър загуби от Септември (София). „Делфините“ отстъпиха при визитата си в столицата с 0:4. Неприятното поражение в голяма степен се дължи и на факта, че наставникът на тима Николай Русев не можеше да използва 5-има от своите титуляри заради наказания.

Крайният победител в мача бе ясен още до средата на първото полувреме, когато домакините вече водиха с 3:0. Две попадения реализира Борис Галчев, Пехливанов оформи класиката в резултата. В края на полувремето Несебър можеше да намали, но пропуски направиха Цачев и Карадайъ. През втората част Ангелов оформи крайното 4:0 за Септември.

Състав на Септември: 1 Валентин Галев, 18 Димитър Руйчев, 13 Петър Василев, 5 Петър Генчев, 24 Богомил Дяков, 23 Иво Иванов, 25 Борис Галчев, 21 Янко Сандански, 19 Ишмаел Байду, 20 Костадин Аджов, 11 Даниел Пехливанов

Резерви: 12 Петър Дебърлиев, 10 Радослав Василев, 7 Николай Цветков, 22 Георги Стоичков, 2 Стоян Предев, 6 Иван Тилев, 8 Янко Ангелов

Състав на Несебър: 1 Стамен Бояджиев, 18 Нуретин Пюскюлю, 22 Цветомир Цонков, 2 Джуниет Али, 17 Иван Цачев, 19 Ерай Карадайъ, 8 Стоян Вълчев, 6 Даниел Бенчев, 7 Николай Колев, 21 Жак Пехливанов, 26 Живко Динев

Резерви: 33 Росен Андонов, 11 Стамен Ангелов, 16 Николай Дамянов, 28 Даниел Стоянов, 15 Емин Ахмед, 5