Свети Никола разгроми Русокастро за едно полувреме

0

СФК Свети Никола победи Русокастро като гост, в мач от VII кръг на „А“ Областна футболна група. „Светиите“ бяха безапелационни, громейки своя съперник с 5:0. Любопитен факт е, че Свети Никола не

[sociallocker id=5830]

разполагаше с резервни футболисти. Това пък наложи вратарят Любомир Стефанов да заиграе като полеви играч. Той пък успя и да се разпише, оформяйки крайния резултат.

Възпитаниците на Павлин Ковачев решиха всичко в мача още през първото полувреме, след края на което водиха с 4:0. И четирите попадения бяха дело на Станислав Димитров, който се разписа в 15-ата, 17-ата, 31-ата и 43-ата минути. През втората част Любомир Стефанов фиксира разгромната победа на 5:0 в 77-ата минута.

Състав на Свети Никола: Здравко Недялков, Иван Иванов, Георги Захариев, Любомир Стефанов, Мирослав Загорски, Кирил Станчев, Станислав Димитров, Васил Иванов, Красимир Димитров, Мартин Митрев, Лъчезар Бебев

Успехът бе втори за Свети Никола в днешния ден. Няколко часа по-рано юношите-младша възраст на клуба спечелиха домакинството си на Странджа-Агрокорн с 2:0. По този начин малките „светии“ сефтосаха новите си екипи със сладък успех.