Нефтохимик U19 с неприятна загуба от ЦСКА (ВИДЕО)

0

ЦСКА U19 победи Нефтохимик (Бургас) с 3:0 в двубой от XXII кръг на Елитната юношеска група, съобщава официалният сайт на „червените“. Армейците излязоха напред в резултата в 10-тата минута. Радослав Живков прехвърли вратаря с едно докосване от границата на наказателното поле, след като получи прецизен пас от Петър Петров от средата на терена. Вторият гол не беше по-малко впечатляващ. Николай Янков покачи на 2:0 след страхотен шут от дистанция. В 51-та минута ЦСКА получи право да изпълни дузпа, отсъдена за нарушение срещу Добромир Бонев. Георги Търтов не сбърка при изпълнението й и оформи класическата победа за червените. Възпитаниците на Ивайло Станев контролираха събитията на терена през целия двубой и пропуснаха още възможности да победят с по-голяма разлика. ЦСКА U19 продължава да бъде лидер в Елитната група с 53 точки. Следващият двубой на армейците е в сряда (26 април) срещу Сливен 2000 като гост.

ЦСКА U19 – Нефтохимик (Бургас) U19 3:0

Голмайстори: Радослав Живков, Николай Янков, Георги Търтов

Състав на ЦСКА: Борис Груев (в), Иван Турицов, Валентин Антов, Никола Борисов, Георги Костов, Петър Л. Петров, Даниел Йорданов, Георги Търтов, Николай Янков, Добромир Бонев, Радослав Живков

Резерви: Драгомир Захаринов (в), Асен Георгиев, Мартин Симеонов, Мартин Ачков, Айкут Рамадан, Иван Митрев

Старши треньор: Ивайло Станев