Нефтохимик удари Ямбол при старшата

0
-
-

Нефтохимик спечели гостуването си на Ямбол с 2:0, в V кръг на първенството на юноши старша възраст. Възпитаниците на Тодор Койчев бяха с класа над противника и през цялото време диктуваха случващото се на терена.

Първото полувреме завърши при нулево равенство. „Шейховете“ създадоха няколко добри възможности да открият резултата, но допуснаха доста пропуски. Те продължиха с офанзивата и след почивката и успяха да наваксат. За 1:0 се разписа Христо Юруков. След центриране от корнер и разбъркване в наказателното поле той се оказа най-съобразителен и вкара с глава. Малко след това Тодор Султанов удвои аванса на Нефтохимик. Той успя да преодолее защитата на домакините, остана сам срещу и реши резултата.

В следващия кръг „шейховете“ приемат на стадион Долно Езерово отбора на Карнобат.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]