Нефтохимик загуби, но игра добре в Гълъбово (СНИМКИ)

1
-
-

Отборът на Нефтохимик загуби с 1:2 гостуването си на един от най-опитните отбори във Втора лига – Ботев Гълъбово. Бургаският тим обаче игра много добре и въпреки младостта си остави отлични впечатления с поведението си на терена.

Резултатът бе открит от домакините още в 6 минута след грешно пласиране на вратаря на „шейховете“ Атанас Гичев. След това Нефтохомик постепенно изравни играта. На няколко пъти удари към вратата отрправиха Кърмаджъ и Мартин Иванов. Малко след подновяването на играта Ботев отново поведе и почти реши мача в своя полза. Този път точен бе Илиян Капитанов Момчетата на Николай Кръстев обаче не се предадоха и погледнаха по-смело към вратата на домакините. Така се стигна до 80-та минута когато Халибрям Кърмаджъ отбеляза за бургаския тим. По този начин загубата на Нефтохимик стана почетна, а с играта си младите футболисти загатнаха, че имат много сериозен потенциал и в никакъв случай няма да изпълняват ролята на брашнен чувал през този сезон.