Несебър отстъпи на Царско село в мач-трилър

0

Отборът на Несебър отстъпи на Царско село в изключително драматичен мач. Срещата се игра на базата на софийския клуб в столицата. „Делфините“ загубиха с 2:3.

Домакините успяха да поведат с 1:0 в 32 -та минута след попадение на Диков. Също Диков покачи на 2:0 за Царско село в 61-та минута на мача. Играта обаче беше равностойна, като шансове се откриваха и за двата отбора. Шест минути след гола на домакините Молдованов реализира и върна Несебър в мача. В 71-та минута обаче отново Диков отбеляза хеттрик и трети гол за своя отбор в мача. Напрежението продължи до края на мача. Във втората минута на продължението Йосков вкара за Несебър, но за нещо повече време нямаше. Така гостите показаха сериозни зъби и не се дадоха лесно на софиянци. И двата тима показаха добра игра в този мач-трилър, който се хареса на неколцината зрители на стадиона.