Несебър с класика над Нефтохимик U19

0

Несебър победи Нефтохимик U19 в контролна среща. „Делфините“ се наложиха с класическото 3:0.

[sociallocker id=5830]

Проверката се състоя на градския стадион в Несебър.

Първото полувреме премина под диктовката на домакините, които обаче, въпреки създадените пложения, не успяха да стигнат до гол. „Шейховете“ от своя страна разчитаха основно на контраатаки. Те дори имаха и две ситуации, при които можеха да поведат, но не съумяха да се възползват от тях.

През втората част ситуацията на терена не се промени. За разлика от първата обаче, домакините реализираха част от създадените голови положения и победиха закономерно с 3:0.

Следващата проверка за Несебър е утре, когато „сините“ гостуват на елитния Берое. За Нефтохимик U19 пък идната събота предстои домакинство в Българово на връстниците от Черно море. Двубоят е с начало 13:00 часа.