Несебър с драматична загуба в последната минута

0
-
-

Несебър допусна изключително драматична загуба с 2:3 при гостуването си на Черноморец (Балчик). „Делфините“ отново показаха много приятен футбол и бяха на път да си тръгнат с точка от негостоприемния стадион. Резултатът бе 2:2 до последната минута, когато „делфините“ инкасираха трето попадение във вратата си. Така, те останаха с актив от 17 точки, които им отреждат петото място във временното класиране.

Несебър поведоха с гол на Даниел Бенчев в 35-ата минута. Домакините успяха да обърнат резултата в своя полза само за 120 секунди. Точни бяха Владислав Мирчев (41′) и Виктор Митев (43′). Само 180 секунди след подновяването на играта, Диян Молдованов възстанови равенството. Във втората минута на даденото продължение, влезлият като резерва Николай Дросев получи директен червен картон. Секунди по-късно, Севдалин Стайков отбеляза победното попадение за Черноморец.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]