Несебър спря Етър, но „болярите“ са в Първа лига (ВИДЕО)

0

Несебър завърши 2:2 като домакин на Етър. Въпреки че не успяха да победят, футболистите от Велико Търново ще играят в Първа лига от следващия сезон, след като Септември загуби визитата си на Оборище.

Етър успя да поведе в 22-ата минута, след като Иван Стоянов засече с глава центриране отляво. Несебър успя да изравни в 35-ата минута. Джуниет Али центрира отляво, топката се отклони от защитник на Етър и попадна у Иван Цачев, който от чиста позиция не сгреши за 1:1.

В 54-ата минута „делфините“ осъществиха пълен обрат. Николай Костов центрира от корнер, а Иван Цачев засече с глава за 2:1. Отговорът на гостите не закъсня и в 61-ата минута играещият треньор Станислав Генчев изравни с плътен удар от границата на наказателното поле.