Несебър загуби от Спартак (Пл)

0

Несебър загуби като гост на Спартак (Пл). В мач от XI кръг на Втора професионална лига, „делфините“ отстъпиха с 0:2. По този начин те пропуснаха чудесна възможност отново да оглавят класирането на втория ни ешелон.

През първата част Спартак (Пл) беше по-добрият отбор и логично стигна до преднина от 2 гола. В 17-ата минута Долапчиев отклони центриране от фаул към Крис Гади, който с глава откри резултата. В 38-ата минута Несебър можеше да възстанови равенството. Удар на Иван Цачев обаче бе избит пред голлинията.  В 43-ата минута Гади изведе Долапчиев, който безпроблемно удвои аванса на Спартак. През второто полувреме Несебър натисна своя съперник и създаде няколко опасности пред Пантев, от които обаче не успя да се възползва.

Състав на Спартак (Пл): Д. Пантев, Н. Велков, М. Митов, Ант. Славчев, Т. Тодоров, Ст. Вес. Христов (87′ – Ст. Вал. Христов), Гр. Долапчиев (90′ – Кр. Димитров), Кр. Гади (85′ – Пр. Антонов), К. Озеи, Вл. Каптиев, Ст. Георгиев

Резерви: Т. Тодоров, В. Митов, Ем. Петров, Пр. Антонов, К. Вълов, Кр. Димитров, Ст. Христов

Състав на Несебър: Р. Андонов, Д. Молдованов, Ив. Стоянов, Н. Костов, Цв. Цонков, Г. Димов (73′ – Г. Георгиев), Ив. Цачев (56′ – С. Баев), Ст. Ангелов, Вл. Мирчев, Пл. Тенев, Н. Дамянов (46′ – Дж. Яшар)

Резерви: Н. Кръстев, Н. Пюскюлю, С. Баев, Г. Георгиев, Дж. Али, Дж. Яшар, Ер. Карадайъ