Несебър загуби гостуването си на Банско

0
-
-

Несебър загуби от Банско в мач от XXIII кръг на Втора лига. „Делфините“ отстъпиха при гостуването си с 0:2.

Домакините натиснаха в началото на мача и след четвърт час игра успяха да поведат. Андонов изби удар на Фикийн, но при добавката Калоян Бонев прати топката в мрежата за 1:0. Морският тим можеше да изравни чрез Джунейт Яшар, чийто изстрел обаче премина до гредата. Удар на Симеон Баев също не намери очертанията на вратата, а на Ерай Карадайъ профуча до страничния стълб.

През втората част възпитаниците на Николай Русев отново имаха няколко отлични възможности за изравнително попадение. Шут на Яшар премина малко над напречната греда. 10-ина минути преди края на редовното време пък вратарят на Банско спаси сигурен гол, след удар на Иван Стоянов. Второто попадение за Банско падна в последната минута на мача. Точен бе Атанас Чепилов, който се възползва от пас на Шишков.