Нафтата не стигна до чудо срещу лидера (СНИМКИ)

2
Neftohimik Botev Vratsa2

Отборът на Нефтохимик не успя да стигне до чудо и да вземе поне точка от лидера в класирането Ботев Враца. Двата тима се изправиха на стадиона в Българово в мач от 18-ия кръг на Втора професионална лига, а врачани се наложиха с 2:0.
Neftohimik Botev Vratsa1

Иван Колев откри резултата в средата на първото полувреме, а отново той оформи крайното малко след почивката.

И двете попадения паднаха след разбърквания в пеналта на Нафтата.

Нефтохимик доигра двубоя с 10 души, след като в 68-ата минута капитанът на тима Станислав Жеков получи червен картон.
Fenove na Botev Vratsa

Благодарение на победата Ботев еднолично оглави класирането с актив от 38 точки. Нефтохимик е твърдо на последното място с едва 4 точки от 18 изиграни двубоя.