Младок засенчи Неймар (ВИДЕО)

0

Пари Сен Жермен спечели с 3:0 гостуването си на Лил в мач от XXIV кръг на Лига 1. Головете вкараха Юри Берчиче (45), Неймар (77) и Джовани Ло Селсо (87).

Тимът на Унай Емери продължава да води с 11 точки пред втория Марсилия и става все по-вероятно да вдигне титлата в края на сезона.

В края на първото полувреме Юри Берчиче вкара гол. Попадението бе зачетено, въпреки че при паса на Неймар, Едисон Кавани беше в засада. В 77-ата минута Неймар реализира от пряк свободен удар, стреляйки над стената – 2:0. Най-красивото попадение обаче беше реализирано от 21-годишния аржентинец Ло Селсо. В 87-ата минута той много технично копна топката извън наказателното поле, пращайки я в мрежата.

Снимка: twitter.com/psg_english

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]