Арсенал размаза Евертън (ВИДЕО)

0

Арсенал разгроми Евертън с 5:1 в мач от XXVI кръг на Висшата лига. Новите попълнения Пиер-Емерик Обамеянг и Хенрих Мхитарян направиха много добър мач за „артилеристите“. Арменецът се отчете с хеттрик от асистенции, докато Аарън Рамзи забоде 3 попадения.

„Артилеристите“ поведоха още в 6-ата минута чрез Рамзи. В 14-та минута Лоран Кошиелни се разписа с глава за 2:0. Класиката бе оформена в 19-та минута с нов гол на уелския национал Рамзи. Пиер-Емерик Обамеянг вкара първия си гол за Арсенал за 4:0.

В началото на второто полувреме Доминик Калвърт-Люин вкара почетното попадение за Евертън. Крайното 5:1 бе оформено от Рамзи.

Снимка: twitter.com/arsenal

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]