Малин Орачев: Важна победа, имаме прогрес в играта и резултатите

0

Поморие постигна много важна победа в IX кръг на Втора професионална лига. Възпитаниците на Малин Орачев се наложиха с 2:1 над лидера в класирането ЦСКА-София 2.

„Добра и важна победа за нашия отбор. Срещнахме много силен противник и всички сме щастливи, че

[sociallocker id=5830]

излязохме с победа от този мач. Качеството на играта също беше добро, за стандартите на Втора лига. Двубоят беше приятен за гледане, особено през първото полувреме, когато нашият отбор доминираше. Мога да твърдя, че през първата част напълно надиграхме ЦСКА. Не съм доволен от поведението на нашия тим през вторите 45  минути. Не бяхме толкова агресивни, не бяхме смели в решенията, които взимахме. Ранният гол, който допуснахме в началото на второто полувреме, изглежда разконцентрира играта ни. Но беше важно да спечелим трите точки. В същото време трябва да отбележим, че изнесохме много силно първо полувреме, което ме радва. Надявам се за напред тази победа да ни даде повече увереност, повече самочувствие и да продължаваме с победите. Мисля, че вече напипваме ритъма. Имаме прогрес и в играта, и в резултатите. Дано за в бъдеще продължаваме в същия дух“, коментира за KotaSport.com наставникът на Поморие Малин Орачев.