Майстор с гол като за ШЛ в Бойчиновци, Печенийски спаси Расово

0

Бойчиновци срази аутсайдера през този сезон в областната „А” група на Монтанско – Вихър /Бързия/ с 6:1 в мач от 11-ия кръг. Кристиян Радославов блесна с хеттрик, като най-запомнящото му бе третото попадение, за което заслужи похвали от свои и чужди. Майсторът пое топката на гърди в пеналта и от въздуха опъна мрежата. Денис Деков бе точен на два пъти, разписа се и влезлият след почивката Милен Заков. Гостите отчете спонсорът на тима Георги Николов.

Озировец /Долно Озирово/ отстъпи на Расово с 2:3. Гостите имаха пълно превъзходство през първата част, но вкараха само 2 попадения чрез Найджъл Яниславов и Милчо Методиев. Вратарят на расовчани Иван Печенийски се отчете с решаваща намеса при удар от фаул. Момчил Николов върна домакините в двубоя за 1:2, Петьо Стойнев реализира за 1:3, а Христо Христов в 80-та мин. вкара за 2:3. До края домакините натиснаха здраво и бяха на косъм от изравняването. Голямата си класа в тези минути показа згориградският страж Печенийски, който в последните секунди изби в гредата шут на останалия сам срещу него Момчил Николов.