Дибала се развихри, Юве пак се залепи за лидера (ВИДЕО)

0

Ювентус постигна ценен успех като гост на Верона. „Старата госпожа“ се наложи с 3:1. С основен принос за успеха бе Пауло Дибала, който при 1:1, в рамките на 5 минути, се разписа на два пъти. Трите точки позволиха на торинци да се залепят отново само на точка от лидера в класирането Наполи.

Блес Матюиди изведе гостите напред в резултата още в 6-ата минута. Той се разписа с добавка, след като удар на Игуаин срещна гредата. Мартин Касерес възстанови равенството в 59-ата минута, възползвайки се от грешка на Матюиди. Юве обаче реагира мигновено и стигна до трите точки благодарение на два гола на Пауло Дибала (72-а и 77-а минута).

Снимка: twitter.com/juventusfc

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]