Гарет Бейл и пропусната дузпа не стигнаха на Реал! Селта шокира „Белия балет“ в края (ВИДЕО)

0

Реал (Мадрид) не успя да победи Селта като гост. Двата тима изиграха интересен мач, завършил 2:2.

Домакините поведоха в 33-ата минута чрез Даниел Вас. След това дойде времето на Гарет Бейл, който с два гола в рамките на 120 секунди (36-ата и 38-ата минута) обърна резултата в полза на „Белия балет“. Драмата настъпи в края на мача. В 72-ата минута Яго Спас пропусна дузпа. 10 минути по-късно, обаче Максимилиано Гомес бе точен за крайното 2:2.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]